Oczyszczacz powietrza Vestfrost

Oczyszczacz powietrza Vestfrost ma odpowiednią zasadę funkcjonowania do odkurzacza. Znajduje się w nim napęd zasilający wentylator, jaki ssie powietrze. Funkcję woreczka usuwającego zabrudzenia spełniają tutaj filtry powietrza, jakie po wypełnieniu zmienia się na inne (dobrane można czyścić). Rozbieżność pomiędzy owymi narzędziami jest taka, iż oczyszczacz służy do oczyszczania powietrza z zabrudzeń, jakich nie widać gołym okiem – małych cząstek brudów oraz szkodliwych gazów.

Czemu wieloetapowy system filtracji jest najlepszy w oczyszczaczach powietrza?

Ważną funkcją, którą ma oczyszczacz powietrza Vestfrost jest, jak sama nazwa sugeruje, oczyszczanie zabrudzeń z powietrza. W każdym oczyszczaczu powietrza odpowiedzialny jest za to system filtrów. To od klasy zrobienia oraz jakości danych filtrów w znacznej mierze będzie zależała jakość powietrza, jakim będziemy oddychać. Filtry, filtry oraz jeszcze raz filtry. Klasa, konstrukcja, przystępność, sposób zmiany, cena, jeden innemu nie równy! Poszukuj odpowiednich podejść. Rozwinięte oczyszczacze powietrza mają trzystopniowy układ filtracji.

Jakie parametry są istotne?

Dobór dobrego oczyszczacza będzie niezwykle przypominał zatem dobór odkurzacza. Weźmiesz pod uwagę moc ssącą, donośność, pobór prądu i typ wykorzystanego filtru. Jednak to nie wszystko! Pamiętaj, iż chcąc nie chcąc oczyszczacz będzie w czasie smogowym Twoim meblem – będzie wielokrotnie wykorzystywany oraz nie schowasz go do szafy z gratami identycznie jak Twój odkurzacz. Więc podczas doboru dobrego sprzętu – musisz wziąć pod uwagę też jego wygląd, wielkość i pełną koncepcję.